zelio1

Promocja na przekaźniki Zelio Schneider Electric

Przekaźniki Zelio – szeroka gama przekaźników elektromechanicznych, kontroli i monitorowania, czasowych oraz półprzewodnikowych, zaprojektowanych tak aby sprostać wymaganiom najbardziej zaawansowanych aplikacji. Poniżej przedstawiamy wybrane serie wraz z krótką charakterystyką.

Schneider Electric wprowadził na rynek nowe serie przekaźników z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Zelio RXG – Pierwsze na rynku przekaźniki elektromechaniczne z jednostopniowym zamykanym przyciskiem testowym. Wyprodukowane w zgodzie z założeniami ekologicznymi, mogące wytrzymać 100 000 cykli przekaźniki obsługujące napięcia do 110VDC i 230VAC.

 

Zelio RM22/35 – Najnowsze przekaźniki kontroli wyposażone w innowacyjny wskaźnik LED oraz przycisk diagnostyczny.
Oferują ułatwiony dostęp do dokumentacji dzięki kodowi QR, wytrzymałość i odporność oraz zgodność z międzynarodowymi certyfikatami i normami. Wielofunkcyjne przekaźniki kontroli zasilania, poziomu cieczy czy częstotliwości.

 

Zelio RE22 – Kompaktowe przekaźniki czasowe wyposażone we wskaźnik LED oraz przycisk diagnostyczny. Oferują ułatwioną instalację i obsługę przy zwiększonej wydajności energetycznej. Przystosowane do wielu aplikacjach maszynowych, budynkowych, oraz w segmencie wodnym i HVAC.

 

Zelio SSP1 & SSP1.S – Nowoczesne przekaźniki półprzewodnikowe z funkcjami inteligentnej diagnostyki. Innowacyjne, proste i bezpieczne dzięki teleskopowemu zaciskowi śrubowemu. Oferują funkcję inteligentnej diagnostyki z wyjściem sygnałowym, która pozwala na natychmiastowe rozwiązywanie problemów i skraca czas postoju maszyny. Wykonania Slim, modułowe montowane na szynę DIN lub na panel.

 

O Schneider Electric
Schneider Electric jest globalnym specjalistą w zarządzaniu energią i automatyce przemysłowej. Schneider Electric obecny jest w 130 krajach zatrudniając ponad 170,000 pracowników. Począwszy od najprostszych przełączników po złożone systemy operacyjne, nowe technologie, oprogramowanie oraz usługi udoskonalają zarządzanie przedsiębiorstwami i automatyzację procesów. Nasze zintegrowane rozwiązania zmieniają oblicze przemysłu i miast oraz wzbogacają nasze życie.

Schneider Electric Life is On
www.schneider-electric.com

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.