CIRCUTOR S.A.

CVM-E3-MINI – analizator parametrów sieci elektrycznej i jakości zasilania na szynę DIN – CIRCUTOR

CVM-E3-MINI to nowy analizator sieci trójfazowych (zrównoważonych i niezrównoważonych) do montażu na szynie DIN, o bardzo małych wymiarach, z pomiarem w 4 kwadrantach.

Szczegóły produktu

CVM-B150 – analizator parametrów sieci elektrycznej i jakości zasilania – CIRCUTOR

Analizator parametrów sieci CVM-B150-ITF-485-ICT2 Modbus RTU, M56111 to nowy analizator parametrów sieci elektrycznej i jakości zasilania, wymiar (144x144). Nowy wygląd, nowy interfejs, przyjazna cena. Wysokowydajny analizator sieci do montażu w panelu, wielofunkcyjny i z możliwością rozbudowy, zapewniający pomiar w 4 kwadrantach (pobór i wytwarzanie). Odpowiedni w instalacji niskiego i wysokiego napięcia, gdyż umożliwia wysokie samoskalowalne przekładnie napięciowe i prądowe.

Szczegóły produktu

Regulator mocy biernej COMPUTER SMART

Regulator mocy biernej COMPUTER SMART to kompletne urządzenie umożliwiające regulację, pomiar, ochronę, kontrolę prądu upływu, komunikację i monitoring baterii kondensatorów. Regulator jest bardzo prosty w użytkowaniu, posiada intuicyjne oprogramowanie oraz duży ciekłokrystaliczny wyświetlacz. Posiada 6 lub 12 stopniową regulację.

Szczegóły produktu

Regulator mocy biernej COMPUTER MAX

Computer MAX 6 oraz Computer MAX 12 firmy Circutor to regulatory mocy biernej. Umożliwiają sterowanie i regulację czasem załączania baterii kondensatorów w celu odpowiedniej kompensacji mocy biernej.

Szczegóły produktu

Regulator mocy biernej computer MAX Plug&Play firmy Circutor

Kontrolery mocy biernej seri Computer MAX plug&play służą do prostej i skutecznej regulacji.

Szczegóły produktu

Regulatory mocy biernej serii computer Smart III firmy Circutor

Regulatory mocy biernej serii computer Smart III są dostępne w dwóch wykonaniach: z 6 przekaźnikami kod R13851; z 12 przekaźnikami kod R13862.

Szczegóły produktu

CVM C10 – analizator parametrów sieci i jakości zasilania – NOWOŚĆ !!!

Analizator CVM-C10 firmy CIRCUTOR to nowa linia trójfazowych analizatorów jakości zasilania. Nowo zaprojektowany interfejs wyróżnia go na tle innych dostępnych na rynku urządzeń. Umożliwia pomiar wszystkich parametrów jak prąd, napięcie, moc czynną, bierną, pozorną, częstotliwość, współczynnik THD, cosfi, harmoniczne w prądzie i napięciu.

Szczegóły produktu

CVM NRG-96 – tablicowy analizator jakości zasilania

CVM NRG-96 firmy Circutor to trójfazowy analizator jakości zasilania. Analizator posiada 4 liniowy wyświetlacz LCD, który posiada wygaszacz ekranu oraz chroniony jest hasłem. CVM NRG-96 umożliwia pomiar prądu i napięcia w sieci trójfazowej, prądu w torze neutralnym, poboru mocy, THD i wielu innych parametrów sieci zasilającej umożliwiających dokładną analizę jakości zasilania.

Szczegóły produktu

CVM 96 – tablicowy analizator jakości zasilania

CVM 96 firmy Circutor to trójfazowy analizator jakości zasilania. Analizator posiada wyświetlacz LED, który posiada wygaszacz ekranu oraz chroniony jest hasłem. CVM 96 umożliwia pomiar prądu i napięcia w sieci trójfazowej, prądu w torze neutralnym, poboru mocy, THD i wielu innych parametrów sieci zasilającej umożliwiających dokładną analizę jakości zasilania.

Szczegóły produktu

CVM 144 – tablicowy analizator jakości zasilania

CVM 144 firmy Circutor to trójfazowy analizator jakości zasilania. Analizator posiada wyświetlacz LED, który posiada wygaszacz ekranu oraz chroniony jest hasłem. CVM 144 umożliwia pomiar prądu i napięcia w sieci trójfazowej, prądu w torze neutralnym, prądu upływu, poboru mocy, THD i wielu innych parametrów umożliwiających dokładną analizę jakości zasilania.

Szczegóły produktu

CVMk2 – tablicowy analizator jakości zasilania

CVMk2 firmy Circutor to trójfazowy analizator jakości zasilania. Analizator posiada wyświetlacz LCD, który posiada wygaszacz ekranu oraz chroniony jest hasłem. CVMk2 umożliwia pomiar prądu i napięcia w sieci trójfazowej, prądu w torze neutralnym, poboru mocy, THD i wielu innych parametrów sieci zasilającej umożliwiających dokładną analizę jakości zasilania.

Szczegóły produktu

CIR-eQ – przenośny analizator i rejestrator jakości zasilania

CIR-eQ to przenośny analizator jakości sieci zasilającej. Urządzenie umożliwia rejestrację najważniejszych parametrów służących do oceny jakości i parametrów sieci zasilającej. Mały rozmiar urządzenia pozwala na prostą i bezproblemową instalację rejestratora.

Szczegóły produktu

CIR-e3 – przenośny analizator energii i jakości zasilania

CIR-e3 to przenośny analizator do oceny zużycia energii. Urządzenie umożliwia rejestrację najważniejszych parametrów służących do oceny jakości i parametrów sieci zasilającej.

Szczegóły produktu

AR6 – przenośny analizator parametrów sieci i oceny jakości zasilania

AR6 to przenośny analizator parametrów sieci nowej generacji firmy CIRCUTOR. Analizator idealnie nadaję się do pomiarów prądów i napięć w sieci jedno i trójfazowej, pomiarów energii i mocy oraz pomiarów wielu parametrów umożliwiających analizę jakości sieci zasilającej.

Szczegóły produktu

NOWOŚĆ!!! MYeBOX – przenośny analizator sieci i jakości zasilania.

MYeBOX® to gama przenośnych analizatorów z możliwością konfiguracji za pomocą aplikacji, która dokonuje analizy parametrów elektrycznych dostępnych zdalnie. MYeBOX® mierzy i rejestruje parametry elektryczne w instalacjach jednofazowych, dwufazowych i trójfazowych (z lub bez przewodu neutralnego).

Szczegóły produktu