Baker Hughes, a GE company (BHGE) (Panametrics, General Eastern, Druck)

PanaFlow Z1G, PanaFlow Z2G

Przepływomierz ultradźwiękowy bezinwazyjny PanaFlow Z1G oraz Z2G jest urządzeniem firmy Baker Hughes, a GE company przeznaczonym do pomiaru przepływu gazów. Rozróżniamy dwa modele: jednościeżkowy PanaFlow Z1G oraz dwuścieżkowy PanaFlow Z2G. Obie wersje oferują dużą dokładność i niezawodność w trudnych aplikacjach.

Szczegóły produktu

PanaFlow Z3

Przepływomierz ultradźwiękowy bezinwazyjny PanaFlow Z3 jest urządzeniem firmy Baker Hughes, a GE company przeznaczonym do pomiaru przepływu większości cieczy. Jest to trzyścieżkowy przepływomierz zaprojektowany z myślą o niezawodności, dokładności i powtarzalności pomiarów przepływu.

Szczegóły produktu

Panametrics XMTC

XMTC jest przetwornikiem gazu którego zasada działania oparta jest na zjawisku przewodności cieplnej. Idealny do zastosowań w przemyśle metalowym, chemicznym, naftowy, energetycznym i wielu innych. Zakres pomiarowy: 0 do 100 %. Dokładność: 2% zakresu. Wyjście: 4÷20 mA. Pomiar typowych gazów: H2 w N2, Powietrzu lub CO2; He w N2 lub Powietrzu; CO2 w N2 lub Powietrzu; SO2 w Powietrzu; Argon w N2 lub Powietrzu.

Szczegóły produktu

Panametrics XDP

XDP to ognioodporny wyświetlacz oraz moduł sterujący spełniający wymagania dyrektywy ATEX. Umożliwia sterowanie oraz wyświetlanie mierzonych wartości i parametrów procesu. Współpracuje z przetwornikami gazów firmy Panametrics XMO2, XMTC oraz O2X1 lub z każdym innym przetwornikiem o wyjściu prądowym 4÷20 mA. Posiada 6 klawiszy umożliwiających sterowanie poprzez dotknięcie szybki XDP dzięki podczerwieni.

Szczegóły produktu

TMO2D

TMO2D to wyświetlacz oraz moduł sterujący umożliwiający sterowanie oraz wyświetlanie mierzonych wartości i parametrów procesu. Współpracuje z przetwornikami gazów firmy Panametrics XMO2, XMTC oraz O2X1 lub z każdym innym przetwornikiem o wyjściu prądowym 4÷20 mA. Dostępny w kilku wersjach m.in. panelowej, do montażu w szafie sterowniczej i inne.

Szczegóły produktu

Panametrics APX

APX jest systemem pomiaru zawartości tlenu w gazach w którego skład wchodzi przetwornik termo-paramagnetyczny tlenu wraz z analizatorem gazu oraz systemem próbkowania gazu. Idealnie nadaje się do pomiaru zawartości tlenu w gazach węglowodorowych głównie w gazach spalanych w pochodniach, procesach rafineryjnych oraz procesach odzyskiwania pary.

Szczegóły produktu

Panametrics CGA 351

CGA 351 jest cyrkonowym analizatorem tlenu wraz z opcjonalną możliwością pomiaru zawartości tlenku węgla, wodoru i innych spalin. Idealny dla zakładów produkujących i rektyfikujących powietrze, komór rękawicowych, w procesach produkcji półprzewodników, procesach metalurgicznych, obróbki cieplnej oraz wielu innych. Dokładność pomiaru: 2% wskazań. Interfejsy cyfrowe: RS232.

Szczegóły produktu

Panametrics XMO2

XMO2 jest paramagnetycznym przetwornikiem tlenu. Zastosowanie: gazy ze składowisk odpadów, rafinacja rozpuszczalnikami, czysty tlen, gaz gnilny, regenerowanie katalizatora oraz wiele innych. Zakres pomiarowy: 0.01 do 100% O2. Wyjście: 4÷20 mA. Interfejsy cyfrowe: RS232. Dokładność pomiaru: 1% zakresu. Dostępny w wersji ATEX oraz do zabudowy z wyświetlaczem lub modułem kontrolnym TMO2D oraz XDP.

Szczegóły produktu

Panametrics Electrolytic Oxygen Sensor

Panametrics EOS jest elektrochemicznym sensorem umożliwiającym pomiar koncentracji tlenu w gazach. Idealnie nadaje się do pomiarów w przemyśle metalowym, półprzewodnikowym, petrochemicznym oraz w zakładach produkujących gazy techniczne. Współpracuje z analizatorami MIS1 oraz MMS3.

Szczegóły produktu

Delta-F

Delta-F jest serią ekonomicznych w utrzymaniu i w pełni konfigurowalnych na potrzeby klienta analizatorów tlenu. Zakres pomiarowy: 0-10 ppm do 100% O2. Wyjście prądowe lub napięciowe. Dokładność pomiaru: ±3% wskazań. 5-letnia gwarancja na sensor pomiarowy.

Szczegóły produktu

Panametrics MG101

Panametrics MG101 to system kalibracyjny służący do precyzyjnej oraz powtarzalnej generacji punktu rosy z dokładnością ±1°C. Zakres generowanego punktu rosy zawiera się w przedziale od -75°C do 10°C w temperaturze otoczenia wynoszącej 20°C. W połączeniu z analizatorami wilgotności MIS1, MMS3 lub Optica firmy GE stanowi idealny układ do kalibracji i sprawdzania czujników wilgotności.

Szczegóły produktu

General Eastern Humilab

General Eastern Humilab jest generatorem wilgotności względnej i stanowi idealną komorę kalibracyjną dla czujników wilgotności względnej. Urządzenie posiada wbudowany układ pomiaru wilgotności z chłodzonym lustrem oraz rezystancyjny czujnik temperatury do kontroli temperatury otoczenia. Zakres generowanej wilgotności względnej wynosi 10 do 90%RH a dokładność ±1%RH od 10 do 70%RH oraz ±1.5%RH od 70 do 90%RH.

Szczegóły produktu

General Eastern HumiTrace

General Eastern HumiTrace poręczny i prosty w użyciu system kalibracyjny przeznaczony dla czujników wilgotności względnej. Dostępne zakresy to 11%, 22%, 33%, 54%, 75%, 80% oraz 90%RH a dokładność wynosi 1%. Dostępna duża ilość adapterów umożliwiająca podłączenie sond o różnych wymiarach od 5 do 25.4 mm.

Szczegóły produktu

Sondy typu M

Sondy typu M są pojemnościowymi sondami wilgotności wykonanymi z tlenku glinu. Opcjonalnie mogą być wyposażone w czujnik temperatury. Idealnie nadają się do pomiaru wilgotności w gazie ziemnym, gazach przemysłowych oraz dla przemysłu petrochemicznego, farmaceutycznego oraz lotniczego. Długość przewodu między sondą a higrometrem może wynosić do 610 m.

Szczegóły produktu

Sondy typu TF

Sondy typu TF są pojemnościowymi sondami wilgotności wykonanymi z tlenku glinu. Opcjonalnie mogą być wyposażone w czujnik temperatury oraz ciśnienia. Idealnie nadają się do pomiaru wilgotności w gazie ziemnym, gazach przemysłowych oraz dla przemysłu petrochemicznego, farmaceutycznego oraz lotniczego. Współpracują z analizatorami wilgotności PM880, MIS1 oraz MMS3.

Szczegóły produktu

Sondy typu MIS2

Sonda typu MIS2 to pojemnościowa sonda wilgotności wykonana z tlenku glinu, która jest ulepszona wersją sondy MIS1. Od poprzedniczki wyróżnia się dużo mniejszymi wymiarami. Umożliwia pomiar temperatury punktu rosy w bardzo szerokim zakresie. Opcjonalnie może być wyposażona w czujnik temperatury oraz ciśnienia. Sygnał wyjściowy posiada 16-to bitową rozdzielczość.

Szczegóły produktu

Panametrics VeriDri

VeriDri to przetworniki wilgotności w wersji OEM, zasilane z pętli prądowej 4÷20 mA. Sensor pojemnościowy jest wykonany z tlenku glinu. Posiadają szeroki zakres pomiarowy temperatury punktu rosy. Idealne do pomiaru wilgotności w osuszaczach/osuszaczach regeneracyjnych powietrza, w procesach suszenia tworzyw sztucznych i wielu innych aplikacjach.

Szczegóły produktu

General Eastern MMY30

MMY30 jest przetwornikiem wilgotności zasilanym z pętli prądowej 4÷20 mA. Posiada pojemnościowy sensor wykonany z tlenku glinu. Sygnał wyjściowy może być odczytany w temperaturze punktu rosy. Wilgotność może być odczytana jako temperatura punktu rosy lub część milionowa objętości (ppmv) przy ciśnieniu atmosferycznym lub procesowym.

Szczegóły produktu

General Eastern MMY31

MMY31 jest przetwornikiem wilgotności zasilanym z pętli prądowej 4÷20 mA. Posiada pojemnościowy sensor wykonany z tlenku glinu. Wilgotność może być odczytana jako temperatura punktu rosy lub część milionowa objętości (ppmv) przy ciśnieniu atmosferycznym lub procesowym. Dzięki montażowi typu"in-line" idealnie nadaje się do pomiaru wilgotności przy wysokim ciśnieniu procesu do 120 bar.

Szczegóły produktu

General Eastern MMR30

MMR30 to kompaktowy przetwornik wilgotności, zasilany jest z pętli prądowej 4÷20 mA. Posiada pojemnościowy sensor wykonany z polimerów. Zaprojektowany został głównie z myślą o producentach i użytkownikach osuszaczy chłodniczych ale idealnie nadaje się także do zastosowań we wszelkiego innego rodzaju przemyśle.

Szczegóły produktu

General Eastern MMR31

MMR31 to kompaktowy przetwornik wilgotności oraz temperatury, zasilany jest z pętli prądowej 4÷20 mA. Posiada pojemnościowy sensor wykonany z polimerów oraz opcjonalny czujnik temperatury. Przetwornik umożliwia wybór wyświetlania pomiaru wilgotności w temperaturze punktu rosy(°C lub °F), wilgotności względnej(%RH) lub bezwględnej(g/m³) oraz g/kg.

Szczegóły produktu

General Eastern MMR101

MMR101 to przetwornik wilgotności względnej oraz temperatury w jednym. Zasilany jest z pętli prądowej 4÷20 mA. Posiada pojemnościowy sensor wykonany z polimerów oraz rezystancyjny czujnik temperatury wykonany z platyny. Zaprojektowany do pracy w wysokiej temperaturze nawet do 150°C. Idealnie nadaje się do zastosowań we wszelkiego rodzaju przemyśle.

Szczegóły produktu

HygroPro

HygroPro to cyfrowy przetwornik wilgotności wraz z wyświetlaczem, zasilany z pętli prądowej 4÷20 mA. Pojemnościowy sensor wilgotności wykonany jest z tlenku glinu, przetwornik posiada także cyfrowe wyjście RS-485. Opcjonalnie może być wyposażony w czujnik temperatury oraz ciśnienia.

Szczegóły produktu

Panametrics PM880

PM 880 jest przenośnym analizatorem wilgotności zaprojektowanym do pomiarów w gazach i cieczach węglowodorowych. Przyrząd może być wyposażony w sondy pomiarowe które oprócz pomiaru wilgotności mogą mierzyć także ciśnienie oraz temperaturę gazu. Możliwość zapisu różnych lokalizacji pomiarów w pamięci urządzenia. Dopuszczenie ATEX.

Szczegóły produktu

General Eastern MMY245

MMY245 jest przenośnym analizatorem wilgotności przeznaczonym do pomiaru temperatury punktu rosy gazów. Zakres pomiaru punktu rosy od -100 do 20°C. Urządzenie posiada planarny pojemnościowy sensor wilgotności oraz może być opcjonalnie wyposażone w czujnik ciśnienia. Wyświetlanie wyniku pomiaru w wielu jednostkach do wyboru.

Szczegóły produktu

Wilgotnościomierz, higrometr AURORA H2O NG-laserowy analizator wilgotności temperatury punktu rosy w gazie ziemnym

Wilgotnościomierz/higrometr AURORA jest laserowym analizatorem wilgotności punktu rosy przeznaczonym do pomiarów wilgotności w gazie ziemnym. Wyposażona jest w system próbkowania, wyświetlacz oraz oprogramowanie AuroraView co stanowi kompletny system pomiarowy. Charakteryzuje się bardzo szybkim czasem odpowiedzi nadając się przy tym idealnie do pomiaru wilgotności, która podlega szybkim zmianom.

Szczegóły produktu

Panametrics MIS1 (nieprodukowany) – zastąpiony analizatorem wilgotności Moisture.IQ

MIS1 jest stacjonarnym wielokanałowym analizatorem wilgotności. Wraz z zewnętrznymi sondami służy do pomiaru wilgotności, ciśnienia oraz temperatury w roztworach niezawierających wody oraz w gazach. Opcjonalnie może być używany do pomiaru tlenu skoncentrowanego w gazach. Może posiadać do 6 wejść do pomiaru wilgotności, ciśnienia, temperatury oraz zawartości tlenu.

Szczegóły produktu

Panametrics MMS3

MMS3 jest stacjonarnym analizatorem wilgotności nadającym się idealnie do pomiarów w przemyśle gazowniczym, petrochemicznym, energetycznym, farmaceutycznym i wielu innych. Jedno lub dwukanałowy. MMS3 wraz z opcjonalnymi sondami umożliwia pomiar punktu rosy, ciśnienia, temperatury oraz zawartości tlenu w gazach. Dostępny w wersji ATEX oraz do zabudowy.

Szczegóły produktu

Panametrics MTS 6

MTS 6 jest stacjonarnym jednokanałowym analizatorem wilgotności dla klientów OEM. Wraz z opcjonalnymi sondami typu M lub VeriDri umożliwia pomiar temperatury punktu rosy. Posiada wyjście: 4 ÷ 20 mA. i może być zasilany napięciem stałym lub przemiennym. Dostępny w wersji panelowej.

Szczegóły produktu

General Eastern OptiSonde

OptiSonde jest stacjonarnym analizatorem wilgotności z chłodzonym lustrem. Idealnie nadaje się do zastosowania w laboratorium jak i w aplikacjach przemysłowych wymagających bardzo dokładnego pomiaru wilgotności oraz wysokiej stabilności długookresowej. Cyfrowy interfejs RS-232. Możliwość zapisu danych w pamięci urządzenia.

Szczegóły produktu

Optica

Optica to seria wysokiej klasy urządzeń pomiarowych wykorzystywanych głównie w laboratoriach, służących do precyzyjnego pomiaru temperatury punktu rosy. Urządzenia pozwalają na pomiar wilgotności, temperatury i ciśnienia. Obsługa sieci Ethernet, dzięki której możliwy jest zdalny monitoring przez internet. Dokładność ±0.15 °C punktu rosy.

Szczegóły produktu

PANAMETRICS Przenośny ultradźwiękowy bezinwazyjny przepływomierz TransPort PT900 do cieczy

Przepływomierz ultradźwiękowy bezinwazyjny TransPort® PT900 jest urządzeniem firmy Baker Hughes, a GE company (BHGE) - dawniej PANAMETRICS - przeznaczonym do pomiaru przepływu większości cieczy (woda, ścieki, glikol, ropa naftowa, węglowodory, olej napędowy, chemikalia, napoje, woda chłodząca i grzewcza).

Szczegóły produktu

PANAMETRICS Przepływomierz ultradźwiękowy bezinwazyjny do cieczy AquaTrans AT600

AT600 firmy BHGE , to jednokanałowy ultradźwiękowy bezinwazyjny przepływomierz do pomiaru cieczy przewodzących dźwięk jak woda , ścieki, woda chłodząca i grzewcza oraz innych. Niezawodny, ekonomiczny, łatwy w użyciu oraz prosta instalacja w ciągu kliku minuty, to główne jego cech.

Szczegóły produktu

Panametrics PT878

PT878 jest przenośnym przepływomierzem ultradźwiękowym przeznaczonym do pomiaru przepływu cieczy. Zakres pomiarowy: ±12 m/s. Średnice nominalne DN: 12.7mm÷7.6 m. Port podczerwieni do komunikacji z komputerem. Grubościomierz o zakresie: 1.2÷76.2 mm.

Szczegóły produktu

Panametrics AT868

AT868 jest ultradźwiękowym przepływomierzem zaprojektowanym specjalnie do pomiaru przepływu wody lub ścieków w rurach. Zakres pomiarowy: ±12 m/s. Średnice nominalne DN: 12.7mm÷7.6 m. Interfejsy cyfrowe: RS232, opcjonalnie RS485. Opcjonalna możliwość pomiaru dwuścieżkowego zwiększająca dokładność pomiaru lub umożliwiająca pomiar przepływu na dwóch różnych rurach.

Szczegóły produktu

Panametrics DF868

DF868 jest stacjonarnym bezinwazyjnym przepływomierzem dla cieczy. Urządzenie posiada opcję pomiaru energii. Zakres pomiarowy: ±12 m/s. Średnice nominalne DN: 12.7mm÷7.6 m. Opcjonalna możliwość pomiaru dwuścieżkowego zwiększająca dokładność pomiaru lub umożliwiająca pomiar przepływu na dwóch różnych rurach.

Szczegóły produktu

Panametrics Sentinel LCT

Sentinel LCT to ultradźwiękowy przepływomierz przeznaczony do pomiaru przepływu cieczy. Dostępny w wersji ATEX. Dokładność 0.15% wskazań, pomiar czterościeżkowy w zakresie: 0.5 m/s do 10 m/s. Średnice nominalne DN: 100÷900 mm oraz inne na życzenie klienta. Interfejsy cyfrowe: HART, opcjonalnie Modbus.

Szczegóły produktu

Panametrics Sentinel LNG

Sentinel LNG to ultradźwiękowy przepływomierz przeznaczony do pomiaru przepływu skroplonego gazu ziemnego. Dostępny w wersji ATEX. Dokładność 0.25% wskazań, pomiar czterościeżkowy w zakresie: 0.5 m/s do 10 m/s. Średnice nominalne DN: 100÷900 mm oraz inne na życzenie klienta. Interfejsy cyfrowe: HART, opcjonalnie Modbus.

Szczegóły produktu

Panametrics PanaFlow

PANAFLOW jest ultradźwiękowym systemem pomiaru przepływu cieczy, gazu lub pary wodnej. Dostępny w wersji ATEX. Średnice nominalne DN: 50÷600 mm. Opcjonalna możliwość pomiaru dwuścieżkowego zwiększająca dokładność pomiaru lub umożliwiająca pomiar przepływu na dwóch różnych rurach. Uniwersalność oraz mały koszt utrzymania.

Szczegóły produktu

Panametrics XMT868i

XMT868i jest przetwornikiem który wraz z głowicami pomiarowymi stanowi ultradźwiękowy system pomiarowy przepływu cieczy w tym skroplonego gazu ziemnego. Zakres pomiarowy: ±12 m/s. Średnice nominalne DN: 12.7mm÷7.6 m. Interfejsy cyfrowe: RS232, opcjonalnie RS485, HART, Modbus, Fieldbus, serwer OPC, Ethernet.

Szczegóły produktu

Panametrics OKS

OKS to bezinwazyjne głowice ultradźwiękowe do pomiaru przepływu cieczy o skrajnej temperaturze. Temperatura pracy: -200 ÷ 360°C. Średnice nominalne DN: 51÷600 mm. Częstotliwość pracy głowic: 1 oraz 2 MHz. Grubość ścianek: do 80 mm.

Szczegóły produktu

Panametrics BWT

BWT to inwazyjne ultradźwiękowe głowice pomiarowe przeznaczone i zaprojektowane do pomiaru przepływu cieczy i gazów o krytycznych parametrach takich jak bardzo wysokie ciśnienie oraz skrajne temperatury. Idealnie nadają się do pomiarów przepływu pary wodnej, w cieczach węglowodorowych, gazie ziemnym oraz LNG.

Szczegóły produktu

PanaFlow MV82

MV82 to przepływomierz wirowy (Vortex) mający zastosowanie do pomiaru przepływu objętościowego cieczy, pary i gazów w wielu gałęziach przemysłu. Idealnie nadaje się do pomiaru w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, w systemach energetycznych i ciepłowniczych.

Szczegóły produktu

PanaFlow MV80

MV80 to przepływomierz wirowy (Vortex) mający zastosowanie do pomiaru przepływu objętościowego cieczy, pary i gazów w wielu gałęziach przemysłu. Idealnie nadaje się do pomiaru w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, w systemach energetycznych i ciepłowniczych.

Szczegóły produktu

Panametrics PT878GC

PT878GC jest przenośnym bezinwazyjnym przepływomierzem umożliwiającym pomiar przepływu większości gazów takich jak gaz ziemny, skompresowane powietrze a także gazów toksycznych i korozyjnych. Dostępny w wersji ATEX. Zakres pomiarowy: 9÷36 m/s. Średnice nominalne DN: 20÷600 mm. Port podczerwieni do komunikacji z komputerem.

Szczegóły produktu

Panametrics GS868

GS868 jest stacjonarnym ultradźwiękowym przepływomierzem do pary wodnej - nasyconej jak i przegrzanej. Dostępny w wersji ATEX. Zakres pomiarowy: -46÷46 m/s. Średnice nominalne DN: 50÷1200 mm. Opcjonalna możliwość pomiaru dwuścieżkowego zwiększająca dokładność pomiaru lub umożliwiająca pomiar przepływu na dwóch różnych rurach.

Szczegóły produktu

Panametrics XGS868

XGS868 jest przetwornikiem który wraz z głowicami pomiarowymi stanowi ultradźwiękowy system pomiarowy przepływu pary wodnej - nasyconej jak i przegrzanej. Dostępny w wersji ATEX. Zakres pomiarowy: -46÷46 m/s. Średnice nominalne DN: 50÷1200 mm. Opcjonalna możliwość pomiaru dwuścieżkowego zwiększająca dokładność pomiaru lub umożliwiająca pomiar przepływu na dwóch różnych rurach.

Szczegóły produktu

Panametrics GM868

GM868 jest stacjonarnym ultradźwiękowym przepływomierzem do gazu. Głowice pomiarowe dostępne w wersji ATEX. Zakres pomiarowy: -46÷46 m/s. Średnice nominalne DN: 50÷3000 mm. Opcjonalna możliwość pomiaru dwuścieżkowego zwiększająca dokładność pomiaru lub umożliwiająca pomiar przepływu na dwóch różnych rurach.

Szczegóły produktu

Panametrics XGM868

XGM868 jest przetwornikiem który wraz z głowicami pomiarowymi stanowi ultradźwiękowy system pomiarowy przepływu gazu. Dostępny w wersji ATEX. Zakres pomiarowy: -46÷46 m/s. Średnice nominalne DN: 50÷3000 mm. Opcjonalna możliwość pomiaru dwuścieżkowego zwiększająca dokładność pomiaru lub umożliwiająca pomiar przepływu na dwóch różnych rurach.

Szczegóły produktu

Panametrics CTF878

CTF878 jest bezinwazyjnym jednokanałowym ultradźwiękowym przepływomierzem do gazu. Minimalna gęstość gazu 1.2kg/m³. Głowice pomiarowe dostępne w wersji ATEX. Zakres pomiarowy: ±46÷ ±1.1 m/s. Średnice nominalne DN: 152÷762 mm. Interfejsy cyfrowe: RS232, opcjonalnie RS485.

Szczegóły produktu

Panametrics GC868

GC868 jest ultradźwiękowym bezinwazyjnym przepływomierzem dla gazu oraz pary. Dostępny w wersji ATEX. Zakres pomiarowy: 8.6÷45.7 m/s. Średnice nominalne DN: 20÷600 mm. Dwa wyjścia w standardzie, opcjonalnie dodatkowe 6 wejść/wyjść. Interfejsy cyfrowe: RS232, opcjonalnie RS485, protokół TCP, Modbus, Ethernet, serwer OPC, Fieldbus.

Szczegóły produktu

Panametrics GF868

GF868 jest ultradźwiękowym przepływomierzem dla gazu spalanego w pochodniach gazowych. Opcjonalna możliwość pomiaru dwuścieżkowego zwiększająca dokładność pomiaru lub umożliwiająca pomiar przepływu na dwóch różnych rurach. Zakres pomiarowy: ±100 m/s lub 0.03÷120 m/s. Średnice nominalne DN: 50÷3000 mm.

Szczegóły produktu

Panametrics Sentinel

Sentinel to ultradźwiękowy przepływomierz przeznaczony do rozliczeń podczas przesyłu i dystrybucji gazu ziemnego. Dostępny w wersji ATEX. Dokładność 0.1% wskazań, pomiar dwuścieżkowy. Zakres pomiarowy: min.: ±0.72 m/s max.: ±36 m/s (150÷250mm); ±0.45 m/s max.: ±27 m/s (300÷610mm). Średnice nominalne DN: 100÷610 mm.

Szczegóły produktu

Panametrics BWT

BWT to inwazyjne ultradźwiękowe głowice pomiarowe przeznaczone i zaprojektowane do pomiaru przepływu cieczy i gazów o krytycznych parametrach takich jak bardzo wysokie ciśnienie oraz skrajne temperatury. Idealnie nadają się do pomiarów przepływu pary wodnej, w cieczach węglowodorowych, gazie ziemnym oraz LNG.

Szczegóły produktu

Druck DPI 812

DPI 812 to przenośny kalibrator umożliwiający pomiar i symulację 8 typów czujników RTD (w tym Pt100, Pt500, Pt1000) i rezystancji.Przy pomocy opcjonalnego modułu IDOS kalibrator umożliwia pomiar ciśnienia. Kalibrator może także mierzyć prąd, sygnalizować stan wyjść stykowych oraz zasilać przetwornik.

Szczegóły produktu

Druck DPI 822

DPI 822 to przenośny kalibrator temperatury umożliwiający pomiar i symulację sygnałów 12 typów termopar oraz mV. Przy pomocy opcjonalnego modułu IDOS kalibrator umożliwia pomiar ciśnienia. Kalibrator może także mierzyć prąd, sygnalizować stan wyjść stykowych oraz zasilać przetwornik. Kalibrator posiada charakterystyczny duży wyświetlacz oraz intuicyjne menu.

Szczegóły produktu

Druck DPI 880

DPI 880 jest wielofunkcyjnym kalibratorem umożliwiającym pomiar i symulację (generowanie) mA, mV, V, rezystancji, częstotliwości, i impulsów, 8 typów RTD i 12 typów termopar. Po dołączeniu zewnętrznego modułu ciśnieniowego IDOS umożliwia także pomiar ciśnienia w zakresie 25 mbar do 700 bar.

Szczegóły produktu

Druck DPI 620

DPI 620 jest wielofunkcyjnym kalibratorem umożliwiającym jednoczesny pomiar i symulację (generowanie) mA, mV, V, rezystancji, częstotliwości, 10 typów RTD i 12 typów TC. Kalibrator posiada także wbudowany komunikator HART. Jest główną częścią modułowego systemu kalibracyjnego AMC.

Szczegóły produktu

Druck PV 621,622,623

PV 621, 622, 623 to bazy ciśnieniowe stanowiące część modułowego systemu kalibracyjnego AMC mogące pracować także jako autonomiczne generatory ciśnienia. PV 621 to baza pneumatyczna o zakresie generowanego ciśnienia -0.95 ÷ 20 bar. PV 622 to również baza pneumatyczna ale o zakresie -0.95 ÷ 100 bar. PV 623 to hydrauliczna baza ciśnieniowa o zakresie generowanego ciśnienia 0 ÷ 1000 bar.

Szczegóły produktu

Druck PV 411A

PV 411A to wielofunkcyjna pompka kalibracyjna zastępująca funkcję czterech konwencjonalnych pompek. Standardowo wyposażona jest w noniusz umożliwiający generację ciśnienia do 300 mbar z rozdzielczością 0.1 mbar, zakres genracji pneumatycznej -0.95 ÷ 40 bar. Zainstalowanie opcjonalnego zbiornika o poj. 100 cm3 umożliwia szybką i łatwą generację ciśnienia do 700 bar.

Szczegóły produktu

PV 212 / HTP1

PV 212 / HTP1 to hydrauliczna pompka kalibracyjna umożliwiająca generację bardzo wysokich ciśnień. Dostępna w dwóch wersjach różniących się zakresem generowanego ciśnienia: do 700 bar oraz 1000 bar. Wyposażona w noniusz umożliwiający precyzyjne ustawienie wartości ciśnienia.

Szczegóły produktu

PV 211 / TP1-40

PV 211 / TP1-40 jest pneumatyczną pompką kalibracyjną która umożliwia generację ciśnienia do 40 bar oraz wytworzenia podciśnienia do 96% próżni. Pompka posiada noniusz do precyjnej regulacji nastawianego ciśnienia oraz możliwość regulacji skoku nożyc dzięki której dokładniej można ustawić wartość niskiego ciśnienia.

Szczegóły produktu

PV 210 / LTP1

PV 210 / LTP1 jest niskociśnieniową pompką pneumatyczną umożliwiającą generację ciśnienia do 3 bar oraz wytworzenie podciśnienia do 90% próżni. Posiada noniusz dzięki którremu precyzyjnie można regulować ciśnienia oraz przełącznik trybu pracy.

Szczegóły produktu

PACE 5000

PACE 5000 jest pneumatycznym kontrolerem ciśnienia o zakresach od 25 mbar do 210 bar g. Zastosowany w nim panel dotykowy i kolorowy wyświetlacz zapewniają bardzo łatwą i wygodną obsługę. Przyrząd wyposażony jest w wymienny moduł zawierający układy pomiaru i kontroli ciśnienia, dzięki czemu można samodzielnie zmieniać zakresy pracy urządzenia przez zainstalowanie odpowiedniego modułu.

Szczegóły produktu

PM 620

PM 620 to wymienne moduły ciśnieniowe będące częścią modułowego systemu kalibracyjnego AMC. Mogą współpracować z kalibratorem DPI 620 poprzez podłączenie ich do bazy ciśnieniowej PV 621,622,623 lub uchwytu MC 620.

Szczegóły produktu