ATV320_RP19026B_web

Altivar Machine ATV320 – dostępny na magazynie

Altivar Machine ATV320 firmy Schneider-Electric zaprojektowany dla producentów maszyn (OEM), celem zwiększenia efektywności maszyn oraz optymalizacji kosztów.

1.Zwiększ możliwości automatyzacji
Altivar Machine ATV320 spełnia wymagania wielu maszyn przy pomocy następujących cech produktowych:

  • Sterowanie silnikiem w otwartej pętli połączone z prostotą konfiguracji dla silników asynchronicznych i synchronicznych nawet przy niskiej prędkości i wysokiej dokładności dynamicznej przy rozruchu oraz zatrzymaniu.
  • Szerokie możliwości komunikacji z różnymi architekturami automatyki takimi jak CANopen, EtherNet/IP – Modbus TCP, EtherCAT, Profibus, Profinet, DeviceNet.
  • Specyficzne funkcje aplikacyjne dzięki ATVLogic, które zwiększają elastyczność maszyn.

2. Zwiększ dostępność maszyn
Altivar Machine ATV320 kontynuują tradycję solidności i niezawodności swoich poprzedników.

  • Praca ciągła maszyn w ciężkim środowisku z wysoką odpornością na temperaturę otoczenia, pył, przerwy w zasilaniu lub zakłócenia mechaniczne. Zdolne są do pracy przy temperaturze otoczenia 60°C z przewymiarowaniem lub 50°C bez przewymiarowania.
  • Możliwość wykonania szybkiej optymalizacja czasu pracy maszyny przy zmianach produkcji, utrzymaniu, bezpiecznej pracy, diagnostyki, konfiguracji sieciowej oraz integracji z systemem automatyki.

3. Obniż całkowity koszt maszyny
Altivar Machine ATV320 zmniejsza koszty początkowe dla producentów maszyn:

  • Zmniejszony koszt instalacji dzięki formatowi książkowemu i kompaktowemu, który zmniejsza rozmiar maszyny, niezależnie od tego czy zabudowany jest bezpośrednio na maszynie czy w szafie automatyki.
  • Mniej koniecznych urządzeń dodatkowych do zarządzania bezpieczeństwem oraz prostą logiką – obydwa z powyższych wbudowane są w przemienniku.
  • Zmniejszone koszty zaprojektowania i inżynieringu dzięki urządzeniom gotowym do zainstalowania, bibliotekom PLC zaimplementowanym w przetestowane, zweryfikowane i udokumentowane architektury dostępne w rozwiązaniach MachineStruxure od Schneider Electric.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU
JUPRO-TAIM ELECTRIC SP. Z O.O. UL. EUROPEJSKA 13, KONIN

 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.