LANGE ŁUKASZUK nasz partner handlowy

Zapraszamy do zapoznania się z porfolio produktowym naszego partnera handlowego.
„Lange Łukaszuk”

Firma „Lange Łukaszuk” już od 36 lat z dumą reprezentuje w Polsce marki o światowej renomie z branż: elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej, oświetleniowej oraz ogrodowej.
Wykwalifikowany zespół, relacje oparte na szacunku i zaufaniu oraz stabilna pozycja wypracowana przez lata sprawiają, że „LŁ” jest wiodącym dystrybutorem na polskim rynku dla wielu grup asortymentowych.

Firma wprowadziła na polski rynek liczne nowatorskie rozwiązania, w tym technologie oświetleniowe. Od wielu lat jesteśmy liderem jakości w kwestii techniki automatycznego oświetlenia. Dostarczamy tysiące energooszczędnych produktów oświetleniowych najwyższej klasy. Wśród nich są kompletne systemy oświetlenia, lampy, dekoracyjne źródła światła oraz automatyka sterująca.
W naszym portfolio znajdują się trzy marki oświetleniowe, będące odpowiedzią na oczekiwania rynku: Steinel, Paulman oraz nasza własna marka – Lange Light.

Steinel

 

 

Od ponad 60 lat firma Steinel wymyśla i rozwija produkty technologiczne, które znacznie wyprzedzają swoje czasy i wpływają na nasze życie. Innowacyjne wynalazki w zgodzie z potrzebami człowieka.
Asortyment firmy Steinel to produkty najwyższej jakości i zaawansowane technologie wykrywania ruchu oraz zarządzania oświetleniem. W ofercie tej firmy są m.in.: czujniki na podczerwień, czujniki wysokiej częstotliwości, inteligentnej wysokiej częstotliwości i Ultrasonic. Posiadamy wszystko czego, klient potrzebuje do efektywnego i oszczędnego korzystania z oświetlenia.
Renomowana, niemiecka firma dba o to, by każdy klient mógł dopasować system sterowania oświetleniem do swoich potrzeb. Innowacyjne rozwiązania, najwyższa jakość i nietuzinkowy design to jej znaki rozpoznawcze. Systemy Steinel znakomicie zdają egzamin nie tylko w prywatnych inwestycjach, ale i w obiektach wielkopowierzchniowych i biurowych.

Jakie są główne atuty marki Steinel?

• Niemiecka jakość

• Pionier w dziedzinie sterowania oświetleniem

• Szeroka gama czujników sufitowych i ściennych

• Nietuzinkowy design

• Zaledwie jedna czujka obsługuje alejkę magazynową o długości 30 m

• Niezwykła precyzja – w biurze wykryje nawet ruch osoby piszącej na klawiaturze

• W ofercie jest czujnik obecności ludzi – światło włączy się, nawet jeżeli osoba się nie rusza.

Sensor nie zareaguje np. na zwierzę czy poruszające się przedmioty

• W ofercie jest urządzenie podające liczbę osób przebywających w pomieszczeniu

• Pomiar temperatury i wilgotności w pomieszczeniu

Steinel to również szeroka gama opraw elewacyjnych i naświetlaczy. Wśród nich na uwagę zasługują produkty z serii „Connect”. Jest to oznaczenie serii lamp elewacyjnych i ogrodowych opartych na technologii Bluetooth. Dzięki temu można je konfigurować za pomocą smartfona i dowolnie łączyć w grupy oświetleniowe. Co to oznacza dla użytkownika?

Po wykryciu ruchu w jednej chwili mogą włączyć się słupki na podjeździe, lampy na elewacji oraz podświetlenie najbliższych roślin. O tym, które to będą lampy, z jaką mocą będą świecić i w jakiej konfiguracji, decyduje tylko wyobraźnia użytkownika.

Zobacz więcej na: www.steinel.pl

 

Paulmann

 

 

Dekoracyjne źródła światła są dziś nieodzownym elementem modnego wnętrza. Wiecie, kto pierwszy wpadł na pomysł, by produkować żarówki, które swoim wyglądem odbiegają od powszechnie przyjętych standardów?

Rüdiger Paulmann, założyciel firmy Paulmann.

W 1968 otworzył własne przedsiębiorstwo w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży. Przyświecała mu wtedy jedna myśl: „nikt nie oferował dotąd na rynku dekoracyjnych żarówek”. Najbardziej wyrafinowane i pięknie oprawy sprzedawane były zawsze z „nudnymi”, standardowymi źródłami światła.

Od momentu założenia firmy Paulmann to się zmieniło!

Rüdiger Paulmann rozpoczął serię testów w piwnicy swojego domu w Wennigsen w 1975 roku. Po kilku miesiącach z powodzeniem wyprodukował pierwsze oryginalne źródła światła. Wkrótce pojawiło się wiele innych pomysłów dekoracyjnych, takich jak przydymione lub lustrzane żarówki. Nie brakowało też takich przypominających „kryształki lodu” czy „bursztyny”, a także takich pomalowanych na złoto, które emitowały ciepłe, przyjemne światło do salonu.

Dziś firma Paulmann w swojej ofercie ma ponad 3 tysiące designerskich opraw oświetleniowych, źródeł światła i systemów oświetlenia, które znają i doceniają architekci na całym świecie.

Konsumenci pokochali Paulmann m.in.: za systemy szynowe URail czy ProRail3, system ogrodowy Plug&Shine oraz Park + Light oraz wiele niebanalnych lamp czy źródeł światła. Systemy oświetleniowe Paulmann wyróżniają się prostą technologią montażu. Funkcjonalność i specjalne rozwiązania szczególnie doceniają instalatorzy oświetlenia. Wśród ponad 2,5 tysiąca produktów znajduje się cała gama rozwiązań stworzonych z myślą o ogrodzie i wszelkich instalacjach zewnętrznych. Nasi przedstawiciele oferują techniczne i merytoryczne wsparcie.

Paulmann to synonim elegancji. Tworzymy dla ludzi, którzy podobnie jak my postrzegają oświetlenie jako nieodłączny element dekoracji. Po nasze lampy sięgają ci, którzy poszukując perfekcji świadomie unikają banalnych rozwiązań. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji nasze produkty zyskują ponadczasowy wymiar. Cechuje je modna forma z domieszką klasyki, wykonana wyłącznie z najwyższej jakości materiałów.

Zobacz więcej na: www.paulmann.pl

 

Lange Light

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją ofertę o nowe produkty, będące odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku. Tak właśnie powstało LANGE LIGHT – nowa marka stworzona z połączenia pasji, doświadczenia i profesjonalizmu. Na jej ofertę, którą stale systematycznie się poszerza, składają się energooszczędne oprawy oświetleniowe LED zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Technologia LED w połączeniu z klasą energetyczną A++ znacząco wpływa na obniżenie kosztów zużycia energii. Według najnowszych badań, technologia LED jest najbardziej efektywnym finansowo źródłem światła, ponieważ niewielka dioda LED świeci z mocą odpowiadającą bardzo silnym żarówkom starego typu. Znaczące oszczędności można zaobserwować już w obrębie niewielkiego gospodarstwa domowego. Jeśli chodzi natomiast o oświetlenie w przestrzeniach użyteczności publicznej: dużych budynkach wielorodzinnych i biurach – skala oszczędności jest naprawdę ogromna. Kolejnym istotnym aspektem zwiększającym wydajność opraw jest możliwość ustawienia wszystkich parametrów takich jak – czujnik ruchu, czujnik zmierzchu, światło bazowe i czas wyłączania lamp. Pozwala nam to dopasować działanie opraw do naszych indywidualnych potrzeb i tym samym zmniejszyć pobór energii. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla naszego portfela, ale i dla środowiska. Poza tym bardzo korzystny stosunek jakości oświetlenia LANGE LIGHT do jego ceny zapewnia najwyższy stopień zwrotu z inwestycji.

Inwestycja we własną markę pozwala nam oferować doskonałą jakość w konkurencyjnej cenie.

Obecnie w ofercie LANGE LIGHT znajduje się siedem funkcjonalnych opraw oświetleniowych wysokiej jakości. Jest to energooszczędne oświetlenie LED zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Z czasem zamierzamy poszerzać nasz asortyment o nowe produkty.

Jakie oprawy znajdziecie w naszej ofercie?

  • Oprawa LED Starlight doskonale sprawdzi się jako oświetlenie części wspólnych budynków użyteczności publicznej: klatek schodowych, przejść, ciągów komunikacyjnych, przedsionków, piwnic, garaży, pomieszczeń gospodarczych czy też szatni. Oprawę z powodzeniem można również zamontować w domach jednorodzinnych do oświetlenia wiatrołapów czy korytarzy.
  • Oprawa LED Sunlight sprawdzi się jako oświetlenie części wspólnych budynków użyteczności publicznej: klatek schodowych, przejść, ciągów komunikacyjnych, przedsionków, piwnic, garaży, pomieszczeń gospodarczych czy też szatni. Z powodzeniem można również zamontować ten funkcjonalny plafon wewnętrzny LED w domach jednorodzinnych do oświetlenia wiatrołapów czy korytarzy.
  • Quadlight doskonale sprawdzi się jako oświetlenie części wspólnych budynków użyteczności publicznej: klatek schodowych, przejść, ciągów komunikacyjnych, przedsionków, piwnic, garaży, pomieszczeń gospodarczych czy też szatni. Z powodzeniem można również zamontować ją w domach jednorodzinnych do oświetlenia wiatrołapów czy korytarzy.
  • Sufitowy panel LED Officelight. Doskonale sprawdzi się jako oświetlenie przestrzeni biurowych, sal konferencyjnych, sal wykładowych, magazynów, a także części wspólnych budynków użyteczności publicznej: korytarzy i ciągów komunikacyjnych. Opcja montażu podtynkowego, jak i natynkowego daje bardzo duże możliwości zastosowań tego modelu.
  • Lampa Twilight sprawdzi się jako oświetlenie zewnętrzne domu, oświetlenie wejścia do budynku, elewacji budynku, tarasu lub ogrodowej altany (oświetlenie ogrodowe). Dzięki czujnikowi zmierzchu doskonale nadaje się do nocnego, stałego oświetlania obszaru wokół budynku i jako oprawa numeryczna. Z powodzeniem wykorzystamy ją również do oświetlenia korytarza lub ciągu komunikacyjnego.
  • Downlight sprawdzi się, jeżeli szukasz opraw, które można zamontować w sufity podwieszane (np. typu Armstrong lub sufity wykonane w technice gips-karton), i dodatkowo są okrągłe a nie kwadratowe, oprawy DOWNLIGHT będą dla Ciebie idealne!
  • Slimlight to oprawa LED dedykowana do wszechstronnych zastosowań. Idealnie sprawdzi się do oświetlenia magazynów, ale ze względu na swój lekki design wkomponuje się idealnie do pomieszczeń socjalnych, ciągów komunikacyjnych. Wyjątkowość naszego rozwiązania polega na możliwości regulacji mocy/strumienia świetlnego tak, aby dopasować parametry do potrzeb lub wymagań normy.

Zobacz więcej na: www.langelight.pl

***

1 marca 2023